Montaż oraz serwis rolet i żaluzji Warszawa

Montaż rolet Warszawa

W ramach naszej oferty realizujemy montaż wszystkich rolet oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny osłon okiennych na terenie całej Warszawy i okolic. Posiadamy wyspecjalizowany zespół, dla którego nie ma sytuacji niemożliwych. Profesjonalizm i doświadczenie, które nas wyróżniają, ułatwi Państwu wybór idealnych rolet do mieszkania lub domu.
 
Oferujemy wysokiej jakości systemy rolet i żaluzji okiennych oraz profesjonalny montaż w Warszawie i okolicach:
 
  • montaż i serwis rolet antywłamaniowych
  • montaż i serwis rolet zabezpieczających
  • montaż i serwis verticali
  • montaż i serwis rolet rzymskich
  • montaż i serwis rolet materiałowych
  • montaż i serwis rolet w kasecie
  • montaż i serwis rolet plisowanych
  • montaż i serwis żaluzji drewnianych i aluminiowych
  • oraz pozostałych osłon okiennych
Montaż rolet antywłamaniowych Warszawa
Montaż rolet kasetowych Warszawa

Montaż osłon okiennych Warszawa

Gwarantujemy profesjonalny montaż każdego typu rolet zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Pracujemy najwyższej jakości narzędziami, jak i różnymi potrzebnymi do montażu akcesoriami. Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania, dokonamy dokładnych pomiarów, abyście byli Państwo zadowoleni z naszych usług, a zamontowane rolety czy żaluzje cieszyły oko i działały bezawaryjnie przez wiele lat.
 
Jeśli szukacie Państwo sprawdzonej firmy, której specjalnością jest montaż rolet i żaluzji okiennych w Warszawie i okolicach, to zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe realizacje

KLIENCI O NAS

Marta Bodek
2023-11-12
Super realizacja. Szybki i sprawny montaż. Gorąco polecam!
Marlena C-K
2023-10-21
Bardzo dobry i szybki kontakt, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Dobra jakość i duży wybór kolorystyczny rolet i plis. Jednym słowem- polecam!
Zbigniew Ostaszewski
2023-09-27
Zdecydowanie polecam Firmę.Znakomity kontakt,wykonanie super.Termin zgodny z ustaleniami. Naprawdę extra.
Gutek Szefner
2023-09-14
Bardzo polecam firmę! Zamówiliśmy moskitiery i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Fachowe podejście, super kontakt, dobra cena, miła rozmowa i atmosfera. Same plusy! 🙂
Magdalena
2023-08-26
Wspólnie z partnerem zdecydowaliśmy się na żaluzje w kuchni i plisy w sypani. Miłe i profesjonalne podejście do klienta oraz szybka realizacja zamówienia. Całość fantastycznie się prezentuje. Szczerze polecam!
KASIA Kasia
2023-08-22
Korzystaliśmy z usług firmy już dwa razy. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Ceny niewygórowane, jakość usług na wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt 7 dni w tygodniu i szybkie terminy montażu 🙂 Polecam !
Tosia
2023-08-22
Szczerze polecam firmę. Pan Marcin jest fachowcem jakich mało w dzisiejszych czasach ! Super kontakt, profesjonalne doradztwo i wykonanie! W końcu możemy spać spokojnie i żadna mucha nam w tym nie przeszkodzi 😀. Moskitiery prezentują się wspaniale. Rolety też super. Wszystko sprawnie,rzetelnie i fachowo a ceny konkurencyjne. Nic tylko polecać!
Tomasz Szuba
2023-08-09
Polecam z czystym sumieniem. Praca wykonana wzorowo , terminowo , czysto i profesjonalnie. Super kontakt i doradztwo. Jestem bardzo zadowolony z usługi.
Angelika Świeczak
2023-08-08
Super extra wykonanie i współpraca! Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z plis jak i moskitier, bez których teraz chyba byśmy nie dali rady z tymi muchami na wsi ... 😉 Plisy super spełniają swoją funkcję, w dzień w pomieszczeniach bardzo naslonecznionych, a w nocy zasłaniają nas od sąsiadów;) Extra jest to, że możemy zasłonić okno albo od góry, albo od dołu, albo po prostu zostawić na środku. Chłopaki od montażu super! Komunikatywni, pomocni i przede wszystkim expresowo wykonali robotę. Szczerze polecam każdemu!

CO OFERUJEMY

Proponujemy wysokiej jakości systemy żaluzji i rolet okiennych. Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis w Warszawie i okolicach.

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Zadaniem rolet materiałowych jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza oraz ochrona przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów.

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc

Umożliwiają dużą swobodę zarządzania ilością światła dziennego w pomieszczeniu, jednocześnie zapewniając jego prywatność.

Żaluzje okienne

Rolety materiałowe

W odróżnieniu od rolet materiałowych, żaluzje dzięki ruchomym lamelom pozwalają decydować o zaciemnieniu, nasłonecznieniu wnętrza.

Plisy

Plisy

To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na ochronę przed nadmiernie rażącymi promieniami słonecznymi i wścibskimi spojrzeniami przechodniów.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne tworzone są z myślą osobach, dbających o bezpieczeństwo i spokój swojej rodziny.

Moskitiery

Moskitiery

Głównym zadaniem moskitier jest przede wszystkim ochrona pomieszczeń przed dostaniem się różnych rodzajów owadów.